full
border
#666666
#3691ad
style2

Mapa strony

Więcej niż agencja badawcza
+48 (24) 355 77 00
ul. Grunwaldzka 5, 99-301 Kutno

Aktualne oferty pracy

ANKIETER BADAŃ ILOŚCIOWYCH I/LUB JAKOŚCIOWYCH - PRACA W WOJ. ŁÓDZKIM

ANKIETER BADAŃ ILOŚCIOWYCH I/LUB JAKOŚCIOWYCH (obszar pracy: woj. łódzkie)
Firma ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku poszukuje dynamicznych, zorganizowanych osób do współpracy przy realizacji badań ilościowych oraz jakościowych.

Wymagania:

  • Minimum średnie wykształcenie
  • Doświadczenie w realizacji badań – mile widziane
  • Znajomość obsługi komputera
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Terminowa realizacja powierzonych zadań
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Autoprezentacja: kultura osobista, jasność i płynność wypowiedzi

Obowiązki:

  • Realizacja badań ilościowych ( ankietowanie techniką PAPI, CAPI, MOBI) i/lub realizacja badań jakościowych (indywidualne wywiady pogłębione tj. IDI oraz grupowe wywiady pogłębione tj. FGI)
  • Realizacja badań według zasad PKJPA

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • Wynagrodzenie uzależnione od liczby zrealizowanych badań
  • Zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego
  • Szkolenia w siedzibie firmy w Łodzi

Zainteresowane osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia na adres:
l.groblewski@asm-poland.com.pl

W temacie e-maila prosimy o wpisanie stanowiska, na które chcecie Państwo aplikować: ANKIETER BADAŃ ILOŚCIOWYCH / ANKIETER BADAŃ JAKOŚCIOWYCH

Do przesyłanych dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

TELEANKIETER - PRACA W ŁODZI

Firma ASM Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:
TELEANKIETERA
(przeprowadzanie wywiadów, zbieranie opinii społeczeństwa/mieszkańców na dany temat)
UWAGA!! Nie prowadzimy sprzedaży żadnych produktów i usług.

Jeśli:

  • Posiadasz minimum średnie wykształcenie?
  • Znasz podstawy obsługi komputera?
  • Jesteś komunikatywna/y i lubisz rozmawiać z ludźmi przez telefon?
  • Kontakt telefoniczny z drugim człowiekiem nie sprawia Ci trudności?
  • Chcesz uczestniczyć w ciekawych projektach i badaniach
  • Jesteś otwarta/y na nowe doświadczenia?
  • Chcesz realizować się zawodowo i poznawać nowych ludzi?
  • Jesteś dyspozycyjny/a?

Zgłoś się do nas i prześlij CV na adres z dopiskiem (Rekrutacja na stanowisko TELEANKIETER): sekretariat@asm-poland.com.pl; Kontakt: 24/3557700

Oferujemy:

  • Pracę na stanowisku teleankietera w pracowni CATI w Łodzi (Śródmieście, ul. Pomorska 83) w godz. 8.00-20.00 (elastyczny czas pracy dostosowany do dyspozycyjności)
  • Umowę zlecenie (13 zł brutto/h)
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach badawczych
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego

Mile widziani studenci i osoby z doświadczeniem w ankietowaniu.

PISANIE PROJEKTÓW BADAWCZYCH

Poszukujemy osób

zainteresowanych pisaniem projektów badawczych

ASM – Centrum badań i Analiz Rynku Sp z o.o. firma badawcza, o ugruntowanej pozycji rynkowej, specjalizująca się w obszarach związanych z budownictwem oraz badaniach społecznych poszukuje  osób zainteresowanych pisaniem projektów w języku angielskim w ramach funduszy zagranicznych, miedzy innymi z programu Horyzont 2020.

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: sekretariat@asm-poland.com.pl

lub listownie

ASM- Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o Kutno 99-301 Ul. Grunwaldzka 5 Z dopiskiem „oferta rekrutacyjna”

Na dole dokumentów aplikacyjnych trzeba dodać poniższą klauzulę, bez której aplikacje nie mogą być rozpatrywane:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu ciągłej rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

ANALITYK W PROJEKTACH BADAWCZYCH

Poszukujemy osoby na stanowisko

Analityk w projektach badawczych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość metodologii badań

  • znajomość języka angielskiego (przynajmniej stopień średniozaawansowany)

  • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia

  • biegła obsługa komputera

  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • umiejętność komunikacji

Oferujemy:

  • Interesujące i kreatywne zadania
  • Możliwość pracy w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość pracy przy atrakcyjnych projektach badawczych
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:

sekretariat@asm-poland.com.pl

ASM- Centrum Badań i Analiz Rynku sp. z o.o

Kutno 99-301

Ul. Grunwaldzka 5

Z dopiskiem „oferta rekrutacyjna”

ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku to polska firma działająca od 1996 r. w kraju i w Europie. Posiadamy status centrum badawczo-rozwojowego. Działamy w następujących obszarach:
  • marketingowe badania i analizy rynku dla przedsiębiorstw;
  • gotowe raporty rynkowe;
  • badania i projekty na zlecenie instytucji publicznych;
  • nowatorskie projekty międzynarodowe;
  • Branżowe Programy Promocji Ministerstwa Gospodarki;
  • klastry i stowarzyszenia sektorowe;

Tworzymy zespół badawczy, łączący wiedzę z takich dziedzin jak: socjologia, psychologia, ekonomia, zarządzanie i marketing, statystyka, ekonometria.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej działalności oraz do kontaktu – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

default
Loading posts...
link_magnifier
#6E787E
on
fadeInDown
loading
#6E787E
off