30
maj

Usługa badawcza ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku została nagrodzona w XXVI edycji Konkursu „Teraz Polska” w kategorii USŁUGI.  

logo Teraz Polska LAUREAT KONKURSU

- Nasza usługa badawcza umożliwia zdiagnozowanie sytuacji przedsiębiorstwa na obecnych i potencjalnych rynkach wśród grup docelowych, co prowadzi do stworzenia propozycji wdrożenia potrzebnych rozwiązań. Realizujemy ją w sektorach: rynek inwestycyjno-budowlany, rynek dostawców usług dla ludności i podmiotów gospodarczych, segmenty b2b. Na podstawie badań projektujemy działania marketingowe, promocyjne i integracyjne. W ramach działań badawczych opracowaliśmy m.in. raporty i informatory dotyczące rynków o wysokim potencjale eksportowym dla polskich firm.

Z wielką dumą i radością przyjęłyśmy decyzję Kapituły Konkursu. To cenne trofeum na nasze 20-lecie. Jesteśmy jedyną agencją badawczą mogącą poszczycić się Godłem “Teraz Polska”.  Zapraszamy firmy do skorzystania z unikalnych na polskim rynku usług – mówi Małgorzata Walczak-Gomuła, Prezes Zarządu ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku.

 

Konkurs „Teraz Polska” ma charakter niekomercyjny, od ponad dwudziestu lat nagradza najlepsze produkty i usługi, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych. Godło „Teraz Polska” cieszy się dziś zaufaniem, uznaniem społecznym i dobrą opinią publiczną. Jest gwarancją najwyższej jakości, jaką otrzymują klienci, nabywając produkt czy usługę.

 

Wręczenie statuetek odbyło się  30 maja br. podczas Gali „Teraz Polska” w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej w Warszawie.

 

ASM_TP
Małgorzata Walczak-Gomuła – Prezes Zarządu ASM  i Krzysztof Przybył – Prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego “Teraz Polska”

TERAZ-POLSKA-2016

Szczegółowe wyniki dostępne na stronie www.terazpolska.pl.