18
lut
ASM wspiera największe wydarzenie skupiające przedstawicieli branży stolarki

 

Kongres Stolarki Polskiej, organizowany przez Związek Polskie Okna i Drzwi, to największe w Polsce wydarzenie skupiające przedstawicieli branży stolarki budowlanej – dynamicznie działającej gałęzi naszej gospodarki. Renoma, jaką cieszy się Kongres sprawia, że zapadające na nim decyzje mają istotny wpływ na przyszłość całej branży i wyznaczają kierunki jej rozwoju.

To prestiżowe wydarzenie gromadzi nie tylko prezesów, właścicieli i członków kadry zarządzającej największych firm z branży, ale również przedstawicieli świata nauki, biznesu i polityki oraz liczne grono dziennikarzy. Tematem przewodnim tegorocznej edycji będzie eksport i związane z nim zagadnienia: inwestowanie za granicą, innowacyjność w zarządzaniu przedsiębiorstwem oraz dostosowywanie się do wymagań rynków zagranicznych.

Patroni merytoryczni są niezwykle cennymi partnerami Kongresu i towarzyszą mu w trakcie kolejnych edycji. Patronat szanowanych instytucji i organizacji, zarówno bezpośrednio związanych z branżą stolarki budowlanej, jak i tworzących jej otoczenie biznesowo-naukowe, pozwala na podniesienie prestiżu wydarzenie i na zapewnienie wysokiego poziomu merytorycznego jego treści. Objęcie IV Kongresu Stolarki Polskiej patronatem merytorycznym przez ASM Centrum Badań i Analiz Rynku, będzie dla nas stanowić duże wyróżnienie i pozwoli na nadanie wydarzeniu odpowiedniego statusu.

IV edycja Kongresu Stolarki Polskiej odbędzie się w dniach 16-17 maja 2013 roku w Hotelu Magellan*** w Bronisławowie k/Piotrkowa Trybunalskiego.