full
border
#666666
http://asm-poland.com.pl/wp-content/themes/smartbox-installable/
http://asm-poland.com.pl/
#3691ad
style2

Mapa strony


Więcej niż agencja badawcza
+48 (24) 355 77 00
ul. Grunwaldzka 5, 99-301 Kutno

BAS

Rozpowszechnianie idei dostępności budynków i przestrzeni urbanistycznych.

 

Projekt BAS miał na celu intensywne rozpowszechnianie idei dostępności budynków i przestrzeni zabudowanych oraz przeprowadzanie szkoleń w tym zakresie. Działania skupione były wokół idei „Projektowanie dla wszystkich” („Design for all”). W tym celu została przygotowana specjalna publikacja zawierająca około 15 studiów przypadku opisujących różnego rodzaju budynki i ich otoczenie mogące służyć jako dobry przykład dla innych. Budynki te charakteryzuje nie tylko poprawność konstrukcyjna, ale również zastosowanie ciekawych pomysłów mogących być inspiracją dla innych architektów.

W ramach projektu BAS w 2006 roku zostało zorganizowanych 6 międzynarodowych konferencji poświęconych idei „Projektowanie dla wszystkich”:

  1. luty 2006, RZYM, organizowany przez CNR ITC;
  2. kwiecień 2006, MANCHESTER, organizowany przez INSIGHT;
  3. czerwiec 2006, SZTOKHOLM, organizowany przez CHALMERS;
  4. lipiec 2006, BUDAPESZT, organizowany przez ASM/MEOSZ;
  5. wrzesień 2006, KRETA, organizowany przez APINTECH;
  6. listopad 2006, BRUKSELA, organizowany przez BBRI.

 

Podstawowe informacje dotyczące projektu:

Oryginalny tytuł projektu : Building Accessible Services 

Projekt finansowany przez Komisję Europejską, DG Employment and Social Affairs

Numer kontraktu : SI2.390526

Logo:

Czas trwania : 24 miesiące

Data rozpoczęcia projektu : grudzień 2004

Data zakończenia : listopad 2006

Adres strony internetowej projektu: www.roma.itc.cnr.it/bas

 

 

Koordynator : Consiglio Nazionale delle Ricerche Istituto

per le Tecnologie della Costruzione

CNR ITC Construction Technologies Institute (Włochy) :

Annalisa Morini a.morini@itc.cnr.it

Luigi Biocca l.biocca@itc.cnr.it 

Project officer: Elizabeth Straw

Partnerzy projektu:

Daedalus (GR):

Nikos Sakkas nsak@stepc.gr

ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. (PL)

Insight Social Research Ltd. ( UK ):

Malcolm Fisk malcolm.fisk@researchatinsight.org

 

Martin Harach martin.harach@researchatinsight.org

 

BBRI The Belgian Building Research Institute (BE):

Jan Desmyter jan.desmyter@bbri.be

Isabelle Lechat isabelle.lechat@bbri.be

 

Katrien Putzeis katrien.putzeis@bbri.be

 

Chalmers University (SE):

Jan Paulsson janpaul@arch.chalmers.se

 

Geonardo (HU):

Krisztian Lohr krisztian.lohr@geonardo.hu

 

Meosz (HU):

Lajos Hegedus international@meoszinfo.hu

 

Eva Caesar international@meoszinfo.hu

 

ICIE (IT):

Valerio Nannini v.nannini@bo.icie.it

zdjęcie konsorcjum :

Prezentacja projektu w języku angielskim – POBIERZ

 

ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku to polska firma działająca od 1996 r. w kraju i w Europie. Posiadamy status centrum badawczo-rozwojowego. Działamy w następujących obszarach:
  • marketingowe badania i analizy rynku dla przedsiębiorstw;
  • gotowe raporty rynkowe;
  • badania i projekty na zlecenie instytucji publicznych;
  • nowatorskie projekty międzynarodowe;
  • Branżowe Programy Promocji Ministerstwa Gospodarki;
  • klastry i stowarzyszenia sektorowe;

Tworzymy zespół badawczy, łączący wiedzę z takich dziedzin jak: socjologia, psychologia, ekonomia, zarządzanie i marketing, statystyka, ekonometria.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej działalności oraz do kontaktu – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

:
default
Loading posts...
link_magnifier
#6E787E
on
fadeInDown
loading
#6E787E
off
..