full
border
#666666
http://asm-poland.com.pl/wp-content/themes/smartbox-installable/
http://asm-poland.com.pl/
#3691ad
style2
Więcej niż agencja badawcza
+48 (24) 355 77 00
ul. Grunwaldzka 5, 99-301 Kutno

Kontakt


ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z.o.o.

Główna Siedziba i Biuro (adres do korespondencji)
Ul. Grunwaldzka 5, 99-301 Kutno, Polska

Sekretariat
tel. +48 /24/ 355 77 00
faks: +48 /24/ 355 77 03
e-mail: sekretariat@asm-poland.com.pl

Studio CATI w Łodzi
Ul. Pomorska 83/85, 90-224 Łódź, Polska

Kontakt

Ewelina Dąbrowska
tel. kom +48 783 717 022
e-mail: e.dabrowska@asm-poland.com.pl


Dla biznesu

Dla sektora publicznego

Projekty i badania międzynarodowe

Projekty B+R, badania neuromarketingowe

Joanna Florczak-Czujwid

tel. +48 /24/ 355 77 80
tel. kom. +48 697 134 770
faks +48 /24/ 355 77 03
e-mail: j.florczak@asm-poland.com.pl

Beata Tomczak

tel. +48 /24/ 355 77 80
tel. kom. +48 603 765 304
faks +48 /24/ 355 77 03
e-mail: b.tomczak@asm-poland.com.pl

Public Relations

Dział polski

Elżbieta Czerniec

tel. kom. +48 605 218 999
e-mail: e.czerniec@asm-poland.com.pl

Dział międzynarodowy

Remigiusz Mielczarek

tel. kom. +48 601 709 326
e-mail: r.mielczarek@asm-poland.com.pl

Agnieszka Urbaniak

tel./faks: +48 /24/ 355 77 05
el. kom +48 601 981 942
e-mail: publiczne@asm-poland.com.pl

Przemysław Wójcik

tel. kom. +48 697 122 750
e-mail: publiczne@asm-poland.com.pl

Agnieszka Kowalska

tel. +48 (24) 355 77 24
tel. kom. +48 605 208 999
e-mail: agnieszka.kowalska@asm-poland.com.pl

Aleksandra Oleksik

tel. +48 (24) 355 77 24
e-mail: a.oleksik@asm-poland.com.pl

Marek Skrzyński

tel. kom. +48 500 614 406
e-mail: m.skrzynski@asm-poland.com.pl


Imię i Nazwisko (wymagane)

Email (wymagane)

Temat

Obszar działania (wymagane)

Wiadomość

W celu potwierdzenia
captcha

Prosimy wpisać kod

ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku to polska firma działająca od 1996 r. w kraju i w Europie. Posiadamy status centrum badawczo-rozwojowego. Działamy w następujących obszarach:
  • marketingowe badania i analizy rynku dla przedsiębiorstw;
  • gotowe raporty rynkowe;
  • badania i projekty na zlecenie instytucji publicznych;
  • nowatorskie projekty międzynarodowe;
  • Branżowe Programy Promocji Ministerstwa Gospodarki;
  • klastry i stowarzyszenia sektorowe;

Tworzymy zespół badawczy, łączący wiedzę z takich dziedzin jak: socjologia, psychologia, ekonomia, zarządzanie i marketing, statystyka, ekonometria.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej działalności oraz do kontaktu – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

:
default
Loading posts...
link_magnifier
#282f33
on
fadeInDown
loading
#282f33
off
..