26
lut

Po czterech latach intensywnej pracy badawczej projekt europejski MOEEBIUS, opracowujący metody zmniejszania różnicy między przewidywanym a faktycznym zużyciem energii w budynkach, zbliża się do końca.

ASM organizuje konferencję finałową tego obiecującego, międzynarodowego przedsięwzięcia. Podsumowanie rezultatów projektu odbędzie się w najbliższą środę, 28 lutego 2019 r. w austriackim mieście Wels. Konferencja MOEEBIUS przygotowana została w ramach cyklu wydarzeń Światowych Dni Poszanowania Energii  (World Sustainable Energy Days 2019) – jednego z największych w Europie wydarzeń, poświęconych oszczędności energetycznej w budownictwie.

 Final Conference Screenshot

ASM jest w projekcie MOEEBIUS partnerem odpowiedzialnym za upowszechnianie i promocję osiągnięć międzynarodowego konsorcjum. Nasi eksperci będą prowadzić konferencję a w czasie kilkudniowego kongresu zadbają o nawiązywanie kontaktów biznesowych. Będą też rozprowadzać materiały promocyjne. Od kilku miesięcy trwa intensywna kampania, promująca wydarzenie zarówno w mediach branżowych (Research*EU Magazine, Build Up Magazine, portal ECTP) jak i austriackich mediach lokalnych.

WSED screenshot general