10
lis

Dla przedsiębiorstw działających na rynku stolarki budowlanej przygotowaliśmy dwa opracowania, które dostarczają informacji w zakresie szeroko rozumianego rynku oraz znajomości marek wśród inwestorów indywidualnych.

 

W najnowszym raporcie RYNEK STOLARKI OKIENNEJ I DRZWIOWEJ znajdą Państwo obszerne analizy dotyczące stolarki okiennej i drzwiowej, w tym m.in. dane dotyczące produkcji, eksportu i importu.

Dowiedzą się Państwo również, jakie są plany remontowe Polaków w zakresie stolarki otworowej na najbliższe miesiące oraz jakie są prognozy rozwoju rynku do 2021 roku.

Ponadto opracowanie zawiera informacje o produkcji budowlano-montażowej w Polsce oraz najważniejsze dane z rynku budowlanego i mieszkaniowego.

W związku z dynamiczną sytuacją z powodu COVID-19 raport został uzupełniony o zaktualizowane prognozy.

okl_rso-rsd_2020

ZNAJOMOŚĆ MAREK WŚRÓD INWESTORÓW INDYWIDUALNYCH

Raport dostępny jest w pięciu wariantach:

  • Znajomość marek OKIEN DACHOWYCH wśród inwestorów indywidualnych
  • Znajomość marek OKIEN ELEWACYJNYCH wśród inwestorów indywidualnych
  • Znajomość marek DRZWI WEWNĘTRZNYCH wśród inwestorów indywidualnych
  • Znajomość marek DRZWI ZEWNĘTRZNYCH wśród inwestorów indywidualnych

W raporcie znajdują się informacje dotyczące m.in.: spontanicznej znajomości producentów, czynników decyzyjnych, marek zamontowanych/planowanych do zamontowania. Dodatkowo respondentom zaprezentowano loga różnych firm. Zostali poproszeni o wskazanie tych, które kiedykolwiek widzieli lub je rozpoznają.

Prezentacja programu PowerPoint

KONTAKT

beata_tomczak

Beata Tomczak-Majewska

+48 603 765 304
b.tomczak@asm-poland.com.pl