09
kwi

2 576 firm wykonawczych z całej Polski wzięło udział w badaniu Budowlana Marka Roku 2021, które właśnie zakończyliśmy.

17 edycja Rankingu obejmuje kilkadziesiąt KATEGORII MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH (w tym kategorię OPEN) oraz kategorię: GENERALNY WYKONAWCA PRZYJAZNY FIRMOM BUDOWLANYM.

Na którym miejscu jest Twoja marka? Zgłoś się do Rankingu i poznaj swoją pozycję na tle konkurencji. Otrzymasz raport rynkowy dotyczący Twojej kategorii.

Zapraszamy do edycji 2021

Pobierz Regulamin  Pobierz Deklarację złoszenia
logo bmr2021 logo bmr champion2021

Reprezentatywne, ogólnopolskie badanie ankietowe wśród wykonawców ma na celu poznanie ich opinii na temat kilkudziesięciu grup asortymentowych materiałów budowlanych. Wyniki badania zostaną ogłoszone 10 czerwca br. Dzięki temu inwestorzy będą mogli zyskać miarodajne informacje z rynku i wybrać najlepsze produkty do budowy/remontów swoich nieruchomości.

Ranking Budowlana Marka Roku ze względu na badawczy charakter jest klasyfikacją niezależną od subiektywnych czynników. Wykonawcy spontanicznie (bez podania listy marek) wskażą marki używane w ciągu danego roku najczęściej oraz te, które wg nich cechują się najwyższą jakością i najlepszą relacją ceny do jakości. Wskazane przez fachowców marki uhonorowane zostają tytułami Złotej, Srebrnej i Brązowej Budowlanej Marki Roku oraz Wyróżnieniami w poszczególnych kategoriach. Marki, które od lat utrzymują wysoką pozycję na rynku i cieszą się wieloletnim uznaniem fachowców zostają uhonorowane tytułami Złotych, Srebrnych i Brązowych Championów Roku. Oprócz zwycięzców w poszczególnych segmentach produktowych wyłaniani są laureaci Budowlanej Marki Roku w klasyfikacji ogólnej – to marki cieszące się uznaniem wszystkich fachowców i wskazywane przez nich najczęściej.

Dane zebrane w trakcie badania w danym roku zostają skrupulatnie przeanalizowane i opracowane w formie raportów dla każdej grupy produktowej, dostępnych jedynie dla uczestników rankingu.

Raporty Budowlana Marka Roku 2021 zaprezentują aktualną klasyfikację opartą o roczny cykl używania produktów. Opracowania te obrazują jakość współpracy producentów z wykonawcami w danym roku.

Ta współpraca przekłada się na pozycję marki na rynku ponieważ aż 53% wykonawców poleca marki materiałów budowlanych nagrodzone tytułem Budowlanej Marki Roku [1] a ponad połowa Polaków z pewnością wybrałaby produkt oznaczony logo BMR[2].

Ranking Budowlana Marka Roku jest jedynym w Polsce projektem badawczym o tak szerokim zasięgu i niezależnym charakterze opartym o autentyczne wskazania rynku. Publiczne ogłoszenie wyników jest planowane na 10 czerwca 2021 r. podczas uroczystej Gali w hotelu Windsor w Jachrance.

grafika rozpozwalanosc polecanie bmr 18 03 2021 5


[1] Badanie CATI, I kwartał 2019, N=1603

[2] Badanie omniAM, lipiec 2019, N=1055

 

Patroni branżowi

logo_poziom_CMYK
Związek Polskie Okna i Drzwi
 

spiug logo rgb dafa logo duze RGB lift  

Logo podstawowe PZPFiK PIB logo  

 

Patroni medialni

murator rgb muratorplus.pl rgb  

  nowe logo LD Nasz dekarz logo cover curves blue

Okno logo200 dekarzciesla200

MB180

logotyp MONTER stolarki 2017 oknonet logo duze przezroczyste


 ecieplo Ogrzewanie, kotły co, formy do styropianu

Styropian, opakowania styropianowe, formy do styropianu Materiały budowlane maszyny budowlane

  Tworzywa, granulaty, wtryskarki Maszyny budowlane kostka brukowa

oknoserwis logo220 dsnm logo200

     

 

 

KONTAKT

agnieszka wojcik zachorska

Agnieszka Wójcik-Zachorska

tel. +48 695 004 600