17
gru
25 listopada ASM otrzymało nagrodę EUROSYMBOL synergii nauki i biznesu. Symbol to prowadzony przez redakcję Monitora Rynkowego w Dzienniku Gazecie Prawnej ogólnopolski program promocyjny. Jego celem jest wyłonienie i uhonorowanie instytucji, których marka stała się reprezentatywna i tożsama z działalnością całej branży.

zdjecie1

 25 listopada ASM otrzymało nagrodę EUROSYMBOL synergii nauki i biznesu.

Symbol to prowadzony przez redakcję Monitora Rynkowego w Dzienniku Gazecie Prawnej ogólnopolski program promocyjny. Jego celem jest wyłonienie i uhonorowanie instytucji, których marka stała się reprezentatywna i tożsama z działalnością całej branży.

Program służy budowaniu wizerunku takich firm na tle całej polskiej gospodarki w oparciu o najbardziej reprezentatywne aspekty działalności.

W efekcie analizowania rynku i zbierania danych dokonano wstępnej weryfikacji firm, które najbardziej na tytuł Symbolu zasługiwały. O tym, kto z nominowanych stał się laureatem, decydowała w końcowej fazie programu specjalnie powołana Kapituła, w skład której poza wymienionymi już weszli: Prof. UE dr hab. Robert Tomanek, prorektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i dr Jan Rzymełka, wieloletni Poseł na Sejm RP, naukowiec, działacz społeczny.

zdjecie2

Uroczystość wręczenia Symboli 2013 EuroSymboli 2013 odbyła się 25 listopada br. w Teatrze Śląskim w Katowicach. Nagrody wręczał redaktor naczelny Monitora Rynkowego Jakub Lisiecki. W gronie gości poza Laureatami znaleźli się m.in. członkowie Kapituły: Henryk Warkocz, prezes TÜV Nord Polska, Tadeusz Biedzki, przedsiębiorca, medioznawca a także literat i podróżnik oraz Joanna Drzazga, wydawca Monitora Rynkowego. Obecni byli także przedstawiciele władz samorządowych. Uroczystość uświetnił koncert Zbigniewa Wodeckiego.