full
border
#666666
http://asm-poland.com.pl/wp-content/themes/smartbox-installable/
http://asm-poland.com.pl/
#3691ad
style2
Więcej niż agencja badawcza
+48 (24) 355 77 00
ul. Grunwaldzka 5, 99-301 Kutno

Monitoring Rynku Budowlanego 2006

Konferencja

Monitoring Rynku Budowlanego 2006

26 października 2006 r.

Centrum Szkoleniowe Falenty

Organizator

…wzrost gospodarczy utrzymuje się na wysokim poziomie a   więc istnieją realne przesłanki do dalszego rozwoju budownictwa…- takim   optymistycznym stwierdzeniem Małgorzata Walczak- Dyrektor Generalny ASM –   Centrum Badań i Analiz Rynku oficjalnie rozpoczęła IX edycję konferencji   Monitoring Rynku Budowlanego 2006.

Spotkanie odbyło się 26 października 2006 roku w jednym z   najnowocześniejszych ośrodków szkoleniowo-konferencyjnych w Polsce w Centrum   Szkoleniowym Falenty pod Warszawą.

Podobnie jak w latach ubiegłych, tegoroczna konferencja była   jednocześnie inauguracją czwartego numeru cyklicznie wydawanego przez ASM   „Monitoringu Rynku Budowlanego 2006” .

Prezentacja najświeższych wskaźników makroekonomicznych oraz   mierników dotyczących rynku budowlanego, pogłębione analizy dotyczące sytuacji   na polskim rynku mieszkaniowym wraz z dalszymi perspektywami rozwoju branży czy   wreszcie przedstawienie udziałów w rynku i pozycji różnych kanałów dystrybucji   materiałów budowlanych jak zawsze przyciągnęły na konferencje przedstawicieli   największych firm działających na polskim rynku budowlanym.

Uwarunkowania rozwoju branży budowlanej i   mieszkalnictwa - fragment wystąpienia Sylwii Prośniewskiej – analityka rynku budowlanego ASM

Szansą na progres w budownictwie jest między innymi wykorzystanie   funduszy unijnych, przeznaczonych na branżę budowlaną i „okołobudowlaną”. Chodzi   tu o pełne i terminowe skorzystanie z tego, co Unia dla nas przeznaczyła. Polska   strona więc musi „tylko” (lub „aż”) znaleźć środki finansowe na pokrycie wkładu   własnego.

Prognozy rozwoju rynku budowlanego - fragment wystąpienia Adama Sakowskiego – statystyka ASM

Po niekorzystnych latach dla sektora budowlanego, gdzie produkcja   budowlano-montażowa osiągnęła pierwszy od lat wzrost w 2005 r. wynoszący   7,4% (r/r), prognozujemy, że w roku 2006 przyrost ten będzie dwucyfrowy   rzędu   11,3% (r/r).

Dodatkowym czynnikiem, szczególnie atrakcyjnym dla uczestników konferencji   była możliwość zapoznania się z bogatą ofertą raportów syndykatowych dotyczących   branży inwestycyjno – budowlanej, jaką w tym roku przygotowało ASM dla swoich   klientów.

Fragmenty prezentacji :

FOTOGALERIA

Małgorzata Walczak – Dyrektor Generalny ASM oficjalnie otwiera MRB 2006

Konferencja spotkała się z dużym zainteresowaniem.

Analitycy i badacze ASM specjalizujący się w rynku budowlanym   prezentują wyniki badań:

 

 

 

 Zainteresowanie raportami było spore…

 

 

Panel prowadzony przez Grzegorza Buczka – sekretarza Głównej   Komisji Urbanistyczno – Architektonicznej przy Ministerstwie Budownictwa, z   udziałem m.in. Jacka Bieleckiego – prezesa Polskiego Związku Firm   Deweloperskich, Jacka Życińskiego – przedstawiciela Departamentu Strategii i   Rozwoju Mieszkalnictwa przy Ministerstwie Budownictwa, autora książki:   Historia mieszkaniowej solidarności. Budownictwo mieszkaniowe w Europie   Zachodniej oraz Grzegorza Dziarskiego specjalizującego się w projektach z   zakresu Partnerstwa Publiczno – Prywatnego.

Dla tych, którzy wytrwali do końca przygotowaliśmy niemałą   atrakcję….

Degustację whisky w niezwykle ciekawy i barwny sposób   poprowadził jeden z czterech Brand Ambasadorów marki Johnnie Walker w   Polsce.

Zespół ASM na konferencji MRB 2006

ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku to polska firma działająca od 1996 r. w kraju i w Europie. Posiadamy status centrum badawczo-rozwojowego. Działamy w następujących obszarach:
  • marketingowe badania i analizy rynku dla przedsiębiorstw;
  • gotowe raporty rynkowe;
  • badania i projekty na zlecenie instytucji publicznych;
  • nowatorskie projekty międzynarodowe;
  • Branżowe Programy Promocji Ministerstwa Gospodarki;
  • klastry i stowarzyszenia sektorowe;

Tworzymy zespół badawczy, łączący wiedzę z takich dziedzin jak: socjologia, psychologia, ekonomia, zarządzanie i marketing, statystyka, ekonometria.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej działalności oraz do kontaktu – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

:
default
Loading posts...
link_magnifier
#282f33
on
fadeInDown
loading
#282f33
on

Uprzejmie informujemy, że na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu analizowania ruchu na stronach i w Internecie.  W trosce o jakość przetwarzania danych osobowych pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z obowiązującymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszego serwisu internetowego. Ta witryna przechowuje dane niektórych klientów użytkownika. Dane te są wykorzystywane w celu zapewnienia bardziej spersonalizowanych usług i śledzenia miejsca pobytu w naszej witrynie internetowej zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Jeśli zdecydujesz się zrezygnować z przyszłego śledzenia, w Twojej  przeglądarce zostanie ustawiony plik cookie, aby zapamiętać ten wybór przez rok. Zgadzam się, Rezygnuję

1212 ..