03
sty

Plebiscyt Polskie Lwice Biznesu to prestiżowy konkurs organizowany przez magazyn Law Business Quality.

Promuje kobiety przedsiębiorcze, pełne pasji, odważne, konsekwentne i zaangażowane. Nie bez znaczenia jest również balans między pracą a życiem prywatnym. W tym roku nominację do tytułu Lwicy Biznesu otrzymała również Małgorzata Walczak-Gomuła, Prezes ASM.

Jakie są założenia plebiscytu? Przede wszystkim wspiera kobiecą siłę w biznesie i w życiu prywatnym. Po drugie pokazuje, jak można prowadzić firmę, osiągać sukcesy zawodowe i być autorytetem dla innych. Doceniana jest kreatywność, umiejętność nawiązywania relacji z klientami, działalność społeczna i charytatywna, a także rekomendacje od kontrahentów. Wszystkie Lwice Biznesu to kobiety na kierowniczych stanowiskach, pełniące kluczowe role w przedsiębiorstwach lub prowadzące własny biznes.

Wśród laureatek statuetki Lwicy Biznesu są takie osobistości jak Jolanta Kwaśniewska, Ewa Błaszczyk, Joanna Klimas, Anna Mucha, Joanna Jabłczyńska, Joanna Brodzik, Edyta Jungowska, Sonia Bohosiewicz, Monika Zamachowska, czy Agnieszka Kaczorowska. Wszystkie Panie z sukcesem łączą karierę i życie osobiste, dając motywację do działania i wspierając swoich współpracowników.

Małgorzata Walczak-Gomuła od 18 lat zarządza firmą ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o., zdobywając kolejne nagrody i wyróżnienia w dziedzinie innowacyjności. Badania biometryczne, prowadzone w laboratoriach ASM Motion Lab i ASM Neuro Lab to jedne z najnowocześniejszych usług wprowadzonych na rynek polski w ostatnich latach! Firma drugi rok z rzędu otrzymała godło „Teraz Polska”, co jest precedensem wśród firm realizujących usługi w dziedzinie badań rynkowych. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, ASM znajduje się w tej chwili w TOP 10 firm badawczych w Polsce. Z powodzeniem wkracza również na rynki zagraniczne, biorąc udział w projektach międzynarodowych. Filozofią firmy jest work-life balance.

MWG_foto