full
border
#666666
http://asm-poland.com.pl/wp-content/themes/smartbox-installable/
http://asm-poland.com.pl/
#3691ad
style2
Więcej niż agencja badawcza
+48 (24) 355 77 00
ul. Grunwaldzka 5, 99-301 Kutno

Członkostwo w organizacjach

 

 

ESOMAR (European Society for Opinion and Marketing Research) Europejskie Stowarzyszenie Badaczy Opinii Publicznej i Rynku

Stowarzyszenie zostało założone w 1948 roku. Obecnie zrzesza około 5000 członków z około 100 państw świata (wbrew nazwie nie tylko Europy). Działalność stowarzyszenia ukierunkowana jest na podnoszenie standardów jakościowych oraz etycznych badań opinii publicznej i badań rynkowych .

 

www.esomar.org

 

 

 

PTBRiO Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii

Organizacja powstała w 1994 roku. Zadaniem PTBRiO jest reprezentowanie interesów badaczy rynku wobec instytucji publicznych i władz Rzeczpospolitej Polskiej oraz promowanie i upowszechnianie informacji dotyczących badania rynku i opinii. Do Towarzystwa należą osoby zajmujące się profesjonalnie badaniami rynku, które pracują w firmach badawczych oraz klienci zlecający takie badania, liczba członków wynosi około 250 osób.

ptbrio.pl/

 

 

 

PTE Polskie Towarzystwo Ewaluacyjne

Polskie Towarzystwo Ewaluacyjne powstało w 2000 roku. Założone zostało przez osoby zainteresowane i zajmujące się ewaluacją. Jego celem jest budowanie kultury ewaluacyjnej oraz upowszechnianie ewaluacji w Polsce jako demokratycznego i społecznego procesu.

www.pte.org.pl

 

 

OFBOROrganizacja Firm Badania Opinii i Rynku

OFBOR jest jedynym w Polsce stowarzyszeniem skupiającym wyłącznie instytuty badawcze, powołanym w celu kontroli przestrzegania norm etycznych oraz metodologicznych w badaniach opinii i rynku, a także działającym na rzecz publicznego zaufania do badań. Organizacja została powołana w 1997 r. przez przedstawicieli czołowych firm badawczych jako związek pracodawców. Do grona członków OFBOR zalicza się 22 wiodące agencje badawcze w Polsce.

www.ofbor.pl

 

logo_lodzistics_300px

Związek Pracodawców LODZistics
Logistyczna Sieć Biznesowa Polski Centralnej

LODZistics to inicjatywa oddolna pracodawców prowadzących działalność w szeroko rozumianej branży logistycznej oraz innych podmiotów zainteresowanych rozwojem tego sektora. Działa na obszarze całego kraju, ze szczególnym naciskiem na rozwój Polski Centralnej.

 

www.lodzistics.pl

Polska Platforma Technologiczna Budownictwa

Polska Platforma Technologiczna Budownictwa jest organizacją, której celem jest integracja środowiska badawczo-naukowego oraz gospodarczego w Polsce. Poprzez wspólne działania tych środowisk polskie budownictwo ma stać się nowoczesne, bezpieczne, a także konkurencyjne zarówno w kraju, jak i na świecie. Połączenie wysiłku uczestników rynku budowlanego stworzy możliwość rozwoju wizji tego obszaru gospodarczego. Polska Platforma Technologiczna Budownictwa została powołana w kwietniu 2004 r. z inicjatywy ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. w Kutnie. Wśród jej założycieli znaleźli się także Polski Związek Pracodawców Budownictwa oraz Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej przy Instytucie Podstawowych Problemów Techniki PAN, Deceuninck N.V. S.A. Oddział w Polsce, Instalexport S.A., Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych S.A. w Warszawie, Opoczno S.A., Prochem S.A., Sanitec – Koło Sp. z o.o., Sokółka Okna i Drzwi S.A., Grupa Atlas sj., Polską Platformę Technologiczną Budownictwa wspiera w działaniach Kongres Budownictwa, który jest przedstawicielem organizacji i stowarzyszeń branżowych oraz Komitet Budownictwa przy Krajowej Izbie Gospodarczej.

www.pptb.pl

 

Europejska Platforma Technologiczna Budownictwa European Construction Technology Platform – ECTP

Europejska Platforma Technologiczna Budownictwa (ECTP) powstała w 2004 i zrzesza obecnie ponad 230 organizacji członkowskich – przedstawicieli europejskiego sektora budowlanego.

Jej głównym zadaniem jest opracowanie nowych strategii w zakresie innowacyjnych badań i rozwoju tak, aby wzmocnić konkurencyjność sektora a także odpowiedzieć na potrzeby społeczne i wyzwania środowiskowe stawiane sektorowi budowlanemu.

www.ectp.org

 

E2BAZrzeszenie Budynki Efektywne Energetycznie,Energy Efficient Buildings Association

Zrzeszenie Budynki Efektywne Energetycznie, w skrócie E2BA (od Energy Efficient Buildings Assosiation) powstało, aby zwiększyć skalę badań oraz wdrożeń nowych rozwiązań ograniczających zużycie energii w branży budowlanej.

http://e2ba.pl

 

Klaster Budownictwo Polski Centralnej

Klaster Budownictwo Polski Centralnej został utworzony w ramach projektu dofinansowanego z 7 Programu Ramowego UE pt. “Support action for innovation driven clusters in construction. Regional approaches, multistakeholder engagement and cross regional cooperation”. Klaster został utworzony w grudniu 2008 r. Koordynatorem klastra jest Agencja Rozwoju Regionalnego „ARREKS” S.A.

www.arreks.com.pl/klaster/index.php?strona=page&id=o_klastrze

 

Klaster Bioenergia dla Regionu

Klaster Bioenergia dla Regionu jest platformą współpracy przedsiębiorstw, nauki, administracji samorządowej i instytucji otoczenia biznesu. Celem ich współdziałania jest zrównoważony rozwój energetyczny Polski środkowej. W kontekście postępujących zmian klimatycznych klaster promuje innowacyjne rozwiązania w energetyce odnawialnej w wymiarze lokalnym i regionalnym.

www.bioenergiadlaregionu.eu

 

Klaster Energooszczędna Stolarka Budowlana

Klaster Energooszczędna Stolarka Budowlana jest dobrowolnym porozumieniem firm produkcyjnych, handlowych, usługowych, stowarzyszeń, jednostek badawczych, instytucji otoczenia biznesu oraz jednostek samorządu terytorialnego działających w branży stolarki budowlanej, budownictwa i energetyki oraz innych branż z nimi współpracujących.

www.klasterstolarki.eu

 

Klaster EURO-POL-BUD-ATOM

Głównym zadaniem klastra EURO-POL-BUD-ATOM jest zwiększenie współpracy przedsiębiorstw, jednostek naukowo-badawczych, instytucji otoczenia biznesu oraz czołowych europejskich firm działających w branży budowlanej i zainteresowanych udziałem w przedsięwzięciach związanych z budową elektrowni atomowych, a także wzmocnienie konkurencyjności i innowacyjności polskich firm budowlanych w kraju i za granicą poprzez nabycie nowej wiedzy, nowych uprawnień i umiejętności.

www.europolbudatom.org

 

ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku to polska firma działająca od 1996 r. w kraju i w Europie. Posiadamy status centrum badawczo-rozwojowego. Działamy w następujących obszarach:
  • marketingowe badania i analizy rynku dla przedsiębiorstw;
  • gotowe raporty rynkowe;
  • badania i projekty na zlecenie instytucji publicznych;
  • nowatorskie projekty międzynarodowe;
  • Branżowe Programy Promocji Ministerstwa Gospodarki;
  • klastry i stowarzyszenia sektorowe;

Tworzymy zespół badawczy, łączący wiedzę z takich dziedzin jak: socjologia, psychologia, ekonomia, zarządzanie i marketing, statystyka, ekonometria.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej działalności oraz do kontaktu – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

:
default
Loading posts...
link_magnifier
#282f33
on
fadeInDown
loading
#282f33
off

Uprzejmie informujemy, że na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu analizowania ruchu na stronach i w Internecie.  W trosce o jakość przetwarzania danych osobowych pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z obowiązującymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszego serwisu internetowego. Ta witryna przechowuje dane niektórych klientów użytkownika. Dane te są wykorzystywane w celu zapewnienia bardziej spersonalizowanych usług i śledzenia miejsca pobytu w naszej witrynie internetowej zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Jeśli zdecydujesz się zrezygnować z przyszłego śledzenia, w Twojej  przeglądarce zostanie ustawiony plik cookie, aby zapamiętać ten wybór przez rok. Zgadzam się, Rezygnuję

1154 ..