full
border
#666666
http://asm-poland.com.pl/wp-content/themes/smartbox-installable/
http://asm-poland.com.pl/
#3691ad
style2
Więcej niż agencja badawcza
+48 (24) 355 77 00
ul. Grunwaldzka 5, 99-301 Kutno

Misja i historia

Instytut badawczy ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. powstał w 1996 roku jako polska firma specjalizująca się w badaniach rynku inwestycyjno-budowlanego oraz b2b. W ciągu 20 lat istnienia rozwinęliśmy działalność wykorzystując synergię różnorodnych przedsięwzięć, współpracy i możliwości rozwijającej się polskiej gospodarki.

 

Postępując zgodnie z przyjętą misją

 

ROZWIJAMY INNOWACYJNE TECHNOLOGIE GROMADZENIA I ANALIZY DANYCH. Z WIELU ŹRÓDEŁ INFORMACJI WYBIERAMY TE, KTÓRE POZWOLĄ ZROZUMIEĆ ZALEŻNOŚCI GWARANTUJĄCE SUKCES NASZYCH KLIENTÓW.

 

Wspierając wzrost poziomu wiedzy w społeczeństwie jako całości oraz umożliwiając skuteczne zarządzanie przedsiębiorstwami i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w całej Europie ASM stało się organizacją unikalną na polskim rynku. Współpracujemy w licznych konsorcjach z partnerami z całej Europy. Podejmujemy nowatorskie inicjatywy branżowe.

 

Biorąc pod uwagę to wszystko, naszą specyfikę definiuje  hasło

WIĘCEJ NIŻ AGENCJA BADAWCZA


Od maja 1999r. ASM ma swoją siedzibę w budynku przy ul. Grunwaldzkiej 5 w Kutnie.

20 lipca 2000r. ASM zostało przekształcone w spółkę i otrzymało nową nazwę:

ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o., którą posługuje się do dziś.

 

Rozwój ASM jest związany z rozpoczęciem w 2004 r. uczestniczenia w procesie wykorzystania funduszy unijnych w ramach projektów strukturalnych i programów ramowych. Firma zaistniała w badaniach problemów społecznych (w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego), związanych z rynkiem pracy oraz wykluczeniem społecznym i promocją aktywnej polityki społecznej poprzez wsparcie grup szczególnego ryzyka. Wiedza zdobyta podczas realizacji w/w badań umożliwiła ASM koordynację oraz partnerstwo przy realizacji międzynarodowych projektów badawczych w ramach 5, 6 i 7 Programu Ramowego, programu Inteligentna Energia Europa, Leonardo da Vinci oraz Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Krajów Trzecich. Koordynujemy i jesteśmy partnerem projektów nowej perspektywy finansowej 2014-2020. W 2011 roku Firma uzyskała status Centrum Badawczo-Rozwojowego, co jeszcze zwiększa możliwości podejmowania różnorodnych przedsięwzięć.

Obecnie Firma działa na terenie całego kraju oraz współpracuje z podmiotami zagranicznymi, funkcjonuje więc w bardzo szerokiej przestrzeni publicznej. ASM jest członkiem organizacji branżowych – OFBOR, PPTB, ECTP, E2BA oraz klastrów: Budownictwo Polski Centralnej, Bioenergia dla Regionu, Energooszczędna Stolarka Budowlana i EURO-POL-BUD-ATOM.

Lata funkcjonowania na rynku zaowocowały stworzeniem zespółu badawczego, łączącego wiedzę z takich dziedzin jak: socjologia, psychologia, ekonomia, zarządzanie i marketing, statystyka, ekonometria. W siedzibie Firmy pracuje 30 osób, współpracownicy stali to ok. 35 osób w Kutnie, poza Kutnem ok. 600. Działania podejmowane w ciągu lat istnienia na rynku zaprocentowały licznymi wyróżnieniami w rankingach i konkursach.

 

 

ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku to polska firma działająca od 1996 r. w kraju i w Europie. Posiadamy status centrum badawczo-rozwojowego. Działamy w następujących obszarach:
  • marketingowe badania i analizy rynku dla przedsiębiorstw;
  • gotowe raporty rynkowe;
  • badania i projekty na zlecenie instytucji publicznych;
  • nowatorskie projekty międzynarodowe;
  • Branżowe Programy Promocji Ministerstwa Gospodarki;
  • klastry i stowarzyszenia sektorowe;

Tworzymy zespół badawczy, łączący wiedzę z takich dziedzin jak: socjologia, psychologia, ekonomia, zarządzanie i marketing, statystyka, ekonometria.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej działalności oraz do kontaktu – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

:
default
Loading posts...
link_magnifier
#282f33
on
fadeInDown
loading
#282f33
off

Uprzejmie informujemy, że na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu analizowania ruchu na stronach i w Internecie.  W trosce o jakość przetwarzania danych osobowych pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z obowiązującymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszego serwisu internetowego. Ta witryna przechowuje dane niektórych klientów użytkownika. Dane te są wykorzystywane w celu zapewnienia bardziej spersonalizowanych usług i śledzenia miejsca pobytu w naszej witrynie internetowej zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Jeśli zdecydujesz się zrezygnować z przyszłego śledzenia, w Twojej  przeglądarce zostanie ustawiony plik cookie, aby zapamiętać ten wybór przez rok. Zgadzam się, Rezygnuję

1136 ..