full
border
#666666
http://asm-poland.com.pl/wp-content/themes/smartbox-installable/
http://asm-poland.com.pl/
#3691ad
style2
Więcej niż agencja badawcza
+48 (24) 355 77 00
ul. Grunwaldzka 5, 99-301 Kutno

Nasz system wartości

Nowe wyzwania podejmujemy z entuzjazmem

 

Cenimy pomysłowość, ambicje i optymizm. Jesteśmy gotowi do podejmowania nowych wyzwań. Wyróżnia nas gotowość do ciągłego uczenia się dlatego nieustannie doskonalimy własny warsztat pracy, kompetencje zawodowe i procesy. Wierzymy, że dzięki temu możemy być najlepsi.

Współdziałając osiągamy wyznaczony cel

 

Wykorzystujemy wszelkie możliwości, maksymalizując wysiłki na rzecz spełnienia oczekiwań naszych klientów. Dzięki pełnemu zaangażowaniu realizacyjnemu, każde zadanie jest wykonywane terminowo. Na każdym etapie naszej pracy jesteśmy gotowi do udzielenia wsparcia, doceniamy zaangażowanie innych i bardzo cenimy sobie współpracę.

Nie tworzymy rzeczywistości, pomagamy ją poznać

 

Rzetelnie i uczciwie podchodząc do podejmowanych zadań budujemy zaufanie otoczenia. Ochrona i poufność informacji pozyskanych od klientów i respondentów jest dla nas bardzo ważna. Jakość naszej pracy i etykę w działaniu gwarantują międzynarodowe certyfikaty.

Odpowiedzialnie dążymy do celu

 

Mamy świadomość, że podejmowanie mądrych i odpowiedzialnych decyzji służy rozwojowi organizacji. Dbamy o precyzyjne zdefiniowanie wzajemnych oczekiwań. Dotrzymujemy zobowiązań i oczekujemy tego od innych. Suma odpowiedzialności poszczególnych pracowników tworzy siłę naszej firmy.

Relacje budujemy na wzajemnym szacunku

 

Wiemy, że dobre relacje wynikają z wysokiej kultury w kontaktach z klientami i współpracownikami. Szacunek do pracy i czasu cechuje nasze działania. Fundamentem naszej pracy jest wzajemne zaufanie.

Poniedziałki są u nas inne niż u wszystkich

 

Lubimy to co robimy dlatego codziennie mamy powód do świętowania. Sami tworzymy przyjazną atmosferę pracy bo mamy dystans do siebie i dbamy o wzajemne relacje. A work-life balance wynika z nas samych.

ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku to polska firma działająca od 1996 r. w kraju i w Europie. Posiadamy status centrum badawczo-rozwojowego. Działamy w następujących obszarach:
  • marketingowe badania i analizy rynku dla przedsiębiorstw;
  • gotowe raporty rynkowe;
  • badania i projekty na zlecenie instytucji publicznych;
  • nowatorskie projekty międzynarodowe;
  • Branżowe Programy Promocji Ministerstwa Gospodarki;
  • klastry i stowarzyszenia sektorowe;

Tworzymy zespół badawczy, łączący wiedzę z takich dziedzin jak: socjologia, psychologia, ekonomia, zarządzanie i marketing, statystyka, ekonometria.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej działalności oraz do kontaktu – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

:
default
Loading posts...
link_magnifier
#282f33
on
fadeInDown
loading
#282f33
off

Uprzejmie informujemy, że na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu analizowania ruchu na stronach i w Internecie.  W trosce o jakość przetwarzania danych osobowych pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z obowiązującymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszego serwisu internetowego. Ta witryna przechowuje dane niektórych klientów użytkownika. Dane te są wykorzystywane w celu zapewnienia bardziej spersonalizowanych usług i śledzenia miejsca pobytu w naszej witrynie internetowej zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Jeśli zdecydujesz się zrezygnować z przyszłego śledzenia, w Twojej  przeglądarce zostanie ustawiony plik cookie, aby zapamiętać ten wybór przez rok. Zgadzam się, Rezygnuję

1140 ..