full
border
#666666
http://asm-poland.com.pl/wp-content/themes/smartbox-installable/
http://asm-poland.com.pl/
#3691ad
style2
Więcej niż agencja badawcza
+48 (24) 355 77 00
ul. Grunwaldzka 5, 99-301 Kutno

APP TOUR YOU

LOGO_ATY

www.apptouryou.eu

 

Konferencja projektu APPTOURYOU w Warszawie!

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji „Turystyka bez barier” adresowanej do przedsiębiorców i organizacji działających w obszarze szeroko rozumianej turystyki, w tym zwłaszcza w branży hotelarskiej i gastronomicznej.

Konferencja odbędzie się 28.11.2016 r. w godz. 10:30–14:30 przy ul. Zielnej 39 w Warszawie. Szczegółowy program znajdą Państwo pod adresem: https://indd.adobe.com/view/5fb3a71a-801d-441d-b315-303d6b2de10a

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane rezultaty projektu, które w niedługim czasie będą mogły posłużyć przedsiębiorcom do uatrakcyjnienia swojej oferty. Będę też Państwo mogli zarejestrować się do udziału w testowej fazie kursu online na temat efektywnego przygotowania oferty dla osób niepełnosprawnych. Będziemy chcieli również poruszyć również temat turystyki bez barier w Polsce, jej uwarunkowań, szans oraz przeszkód w jej wdrażaniu.

 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, serdecznie prosimy o potwierdzenie udziału w konferencji poprzez kontakt mailowy na adres p.nowakowski@asm-poland.com.pl bądź telefoniczny na nr (24) 355 77 24.

Zapewniamy tłumaczenie konferencji na język migowy.

 

Informacja o projekcie APPTOURYOU

 

APP TOUR YOU jest Europejskim projektem finansowanym ze środków programu Erasmus+ w ramach partnerstwa strategicznego na rzecz kształcenia i szkolenia zawodowego.

 

Celem APP TOUR YOU jest przetestowanie nowych modeli kształcenia dotyczących turystyki bez barier (dostępnej dla osób niepełnosprawnych) oraz skutecznego rozpowszechniania informacji, które są przeznaczone dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) oraz przedsiębiorców z branży turystycznej. Poprzez zastosowanie metody kształcenia „Blended learning” (metoda kształcenia łącząca tradycyjne metody nauki – bezpośredni kontakt z prowadzącym – z aktywnościami prowadzonymi zdalnie przy pomocy komputera) zaangażowani w projekt przedstawiciele branży staną się nauczycielami dla innych przedsiębiorców zajmujących się turystyką, a następnie będą pomagać i doradzać liderom biznesu turystycznego.

 

Wykorzystując Masowy Otwarty Kurs Online (ang. Massive Open Online Course, MOOC) oraz aplikację służącą do samodzielnej nauki i przygotowaną specjalnie w ramach projektu – szerokie grono uczestników szkoleń zapozna się z założeniami turystyki bez barier, a także dowie się w jaki sposób prawidłowo gromadzić i rozpowszechniać informacje na temat elementów ułatwiających dostęp do budynków, wydarzeń, czy usług. Dzięki projektowi uczestnicy zdobędą nowe umiejętności oraz stworzą sieć współpracy w branży turystycznej. Zyskają także możliwość opublikowania informacji na temat prowadzonej przez siebie działalności w Europejskim Katalogu Dostępnych Usług Turystycznych (European Accessible Tourism Directory), Pantou (http://pantou.org).

Newsletter APP TOUR YOU Nr 1

Newsletter APP TOUR YOU Nr 2

Newsletter APP TOUR YOU Nr 3

 

KOORDYNATOR PROJEKTU:
TANDEM Società Cooperativa Sociale Integrata (http://www.tandem.coop/)

 

PARTNERZY:
ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku
Directorate General for Tourism (http://web.gencat.cat/ca/temes/turisme/)
ENAT – the European Network for Accessible Tourism (http://www.accessibletourism.org/)
Hortrec – Hospitality Europe (http://www.hotrec.eu/default.aspx)
INCIPIT Consulting Società Cooperativa (http://www.incipitconsulting.it/)
PREMIKI (http://premiki.com/)

ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku to polska firma działająca od 1996 r. w kraju i w Europie. Posiadamy status centrum badawczo-rozwojowego. Działamy w następujących obszarach:
  • marketingowe badania i analizy rynku dla przedsiębiorstw;
  • gotowe raporty rynkowe;
  • badania i projekty na zlecenie instytucji publicznych;
  • nowatorskie projekty międzynarodowe;
  • Branżowe Programy Promocji Ministerstwa Gospodarki;
  • klastry i stowarzyszenia sektorowe;

Tworzymy zespół badawczy, łączący wiedzę z takich dziedzin jak: socjologia, psychologia, ekonomia, zarządzanie i marketing, statystyka, ekonometria.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej działalności oraz do kontaktu – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

:
default
Loading posts...
link_magnifier
#282f33
on
fadeInDown
loading
#282f33
on

Uprzejmie informujemy, że na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu analizowania ruchu na stronach i w Internecie.  W trosce o jakość przetwarzania danych osobowych pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z obowiązującymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszego serwisu internetowego. Ta witryna przechowuje dane niektórych klientów użytkownika. Dane te są wykorzystywane w celu zapewnienia bardziej spersonalizowanych usług i śledzenia miejsca pobytu w naszej witrynie internetowej zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Jeśli zdecydujesz się zrezygnować z przyszłego śledzenia, w Twojej  przeglądarce zostanie ustawiony plik cookie, aby zapamiętać ten wybór przez rok. Zgadzam się, Rezygnuję

1164 ..