full
border
#666666
http://asm-poland.com.pl/wp-content/themes/smartbox-installable/
http://asm-poland.com.pl/
#3691ad
style2
Więcej niż agencja badawcza
+48 (24) 355 77 00
ul. Grunwaldzka 5, 99-301 Kutno

Many-Me

logo_many-me

http://many-me.eu

 

Many-Me jest europejskim projektem badawczym realizowanym w ramach Programu AAL, współfinansowanego przez Komisję Europejską i Narodowe Agencje Finansujące z Austrii, Cypru, Holandii, Polski, Rumunii i Szwajcarii. Realizacja projektu rozpoczęła się w marcu 2017 roku i potrwa  do lutego 2020 roku.

Projekt ma na celu pomoc w przezwyciężeniu problemów fizycznych, psychologicznych i finansowych związanych z postępującym pogarszaniem się kondycji intelektualnej – charakterystycznego objawu demencji, która jest coraz większym problemem starzejących się zachodnich społeczeństw. W ramach projektu powstaje społeczny system opieki interaktywnej, który wesprze osoby z demencją, ich bliskich oraz formalnych i nieformalnych opiekunów. System będzie oparty na technologiach informacyjno-komunikacyjnych (ICT) i na rozwiązaniach przyjaznych użytkownikowi.

Many-Me proponuje innowacyjne rozwiązanie w postaci personalizacji usług wsparcia teleinformatycznego. Osoby z łagodną i umiarkowaną demencją zazwyczaj są w stanie korzystać z prostych urządzeń elektronicznych zwiększających ich pewność w środowisku, w którym aktualnie się znajdują. Niemniej jednak dostawcy opartych na technologii informacyjno-komunikacyjnych systemów opieki dla osób starszych stoją przed poważnymi wyzwaniami, takimi jak odpowiedni design  i sprostanie realnym potrzebom osób cierpiących na demencję.

Po przeprowadzeniu analizy wymagań użytkowników oraz określeniu specyfikacji systemu, zostanie stworzona platforma Many-Me, która następnie będzie poddana testom z udziałem potencjalnych użytkowników. Podczas trwania projektu zostaną również przeprowadzone analizy rynkowe oraz opracowana będzie strategia marketingowa.

ASM jest liderem działań komunikacyjnych i upowszechniających rezultaty projektu Many-Me, odpowiada również za opracowanie strategii komercjalizacji systemu Many-Me po zakończeniu projektu.

Projekt Many-Me jest koordynowany przez firmę Drimpy – wiodącego na rynku holenderskim producenta oprogramowania medycznego. Konsorcjum jest reprezentowane przez małe i średnie przedsiębiorstwa, organizacje zajmujące się pomocą osobom starszym oraz uniwersytet. Uczestnicy projektu specjalizują się w różnych dziedzinach, od programowania i badań do pracy z pacjentami, co wyznacza silnie interdyscyplinarny charakter konsorcjum.

Wśród partnerów realizujących projekt są:

Drimpy z Holandii (koordynator projektu), http://www.drimpy.com/

Drimpy’s logotype

Compexin z Rumunii, http://www.compexin.ro/

CPX's logotype

Uniwersytet Genewski, http://tam.unige.ch/

UNIGE's logotype

Ekkotek z Cypru, http://www.ekkotek.com/

Ekotek's logotype

ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku z Polski, http://asm-poland.com.pl

ASM

terzStiftung ze Szwajcarii, http://www.terzstiftung.ch/?lang=en

terzStiftung's

EURAG Austria, http://www.eurag.at/

EURAG's logotype

MOB z Holandii, http://www.mob.nu/

MOB's logotype

MATERIA z Cypru, http://www.materia.com.cy/

Materia Group's logotype

 

Projekt Many-Me (AAL/Call2016/Many-Me/1/2016) otrzymuje finansowanie z Programu AAL, jest współfinansowany przez Komisję Europejską i krajowe instytucje finansujące z Austrii, Cypru, Holandii, Polski, Rumunii i Szwajcarii.

www.aal-europe.eu

Krajowe instytucje finansujące

 uefiscdi RPF logo NCBIR logo z czerwonym napisem 1-1_logo_ZonMw ffg Logo Schweizerische Eidgenossenschaft

ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku to polska firma działająca od 1996 r. w kraju i w Europie. Posiadamy status centrum badawczo-rozwojowego. Działamy w następujących obszarach:
  • marketingowe badania i analizy rynku dla przedsiębiorstw;
  • gotowe raporty rynkowe;
  • badania i projekty na zlecenie instytucji publicznych;
  • nowatorskie projekty międzynarodowe;
  • Branżowe Programy Promocji Ministerstwa Gospodarki;
  • klastry i stowarzyszenia sektorowe;

Tworzymy zespół badawczy, łączący wiedzę z takich dziedzin jak: socjologia, psychologia, ekonomia, zarządzanie i marketing, statystyka, ekonometria.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej działalności oraz do kontaktu – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

:
default
Loading posts...
link_magnifier
#282f33
on
fadeInDown
loading
#282f33
on

Uprzejmie informujemy, że na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu analizowania ruchu na stronach i w Internecie.  W trosce o jakość przetwarzania danych osobowych pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z obowiązującymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszego serwisu internetowego. Ta witryna przechowuje dane niektórych klientów użytkownika. Dane te są wykorzystywane w celu zapewnienia bardziej spersonalizowanych usług i śledzenia miejsca pobytu w naszej witrynie internetowej zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Jeśli zdecydujesz się zrezygnować z przyszłego śledzenia, w Twojej  przeglądarce zostanie ustawiony plik cookie, aby zapamiętać ten wybór przez rok. Zgadzam się, Rezygnuję

1154 ..