full
border
#666666
http://asm-poland.com.pl/wp-content/themes/smartbox-installable/
http://asm-poland.com.pl/
#3691ad
style2

Mapa strony


Więcej niż agencja badawcza
+48 (24) 355 77 00
ul. Grunwaldzka 5, 99-301 Kutno

Konferencja Monitoring Rynku Budowlanego

 

Międzynarodowa Konferencja

Monitoring Rynku Budowlanego 2016

 

27 października 2016 r.

Hotel LORD, Al. Krakowska 218, Warszawa

Zarejestruj się

 

Po raz 19. ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku organizuje konferencję Monitoring Rynku Budowlanego, która jest jednym z najważniejszych i największych eventów sektora budowlanego w Polsce.

Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną złożone analizy branży budowlanej oraz prognozy jej rozwoju na najbliższe lata. Analizie poddane zostaną aktualne wskaźniki opisujące sytuację społeczno-gospodarczą kraju, kluczowe mierniki rozwoju budownictwa oraz kwestie dotyczące budownictwa mieszkaniowego, niemieszkalnego i inżynieryjnego. Podczas konferencji analitycy rynku przedstawią prognozy na najbliższe lata uwzględniające szereg czynników mających wpływ na przyszłą projekcję rynku budowlanego.

Zakres analityczny i prognostyczny konferencji MRB pozwala jej odbiorcom na zapoznanie się ze złożonymi czynnikami i miernikami mającymi wpływ na branżę budowlaną oraz ich przyszłą projekcję, co jest niezbędnym narzędziem do budowania strategii firmy.

Weź udział w konferencji

i poznaj aktualne wyniki i rzetelne prognozy.

Wczesna rejestracja zapewnia niższy koszt, skorzystaj!

 

schemat_mrb2016

Sponsor Główny

toyota_logo-01

Partnerzy

Patroni Medialni

 proace-660px_03

CZYM JEST KONFERENCJA MONITORING RYNKU BUDOWLANEGO?

Co roku organizujemy konferencję z cyklu MONITORING RYNKU BUDOWLANEGO. Celem spotkania jest podsumowanie wyników budownictwa i prezentacja aktualnych trendów i prognoz rozwoju rynku budowlanego. Konferencje są forum zrzeszającym całe środowisko budowlane. W trakcie corocznych spotkań udzielamy odpowiedzi na kluczowe dla naszej branży pytania i rozstrzygamy najważniejsze dlań kwestie. W ten sposób pragniemy wpływać na rozwój przyszłość branży budowlanej. Kolejne edycje MONITORINGU są nie tylko świetnym źródłem wiedzy, ale i doskonałą okazją do nawiązywania kontaktów branżowych.

 

 

ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku to polska firma działająca od 1996 r. w kraju i w Europie. Posiadamy status centrum badawczo-rozwojowego. Działamy w następujących obszarach:
  • marketingowe badania i analizy rynku dla przedsiębiorstw;
  • gotowe raporty rynkowe;
  • badania i projekty na zlecenie instytucji publicznych;
  • nowatorskie projekty międzynarodowe;
  • Branżowe Programy Promocji Ministerstwa Gospodarki;
  • klastry i stowarzyszenia sektorowe;

Tworzymy zespół badawczy, łączący wiedzę z takich dziedzin jak: socjologia, psychologia, ekonomia, zarządzanie i marketing, statystyka, ekonometria.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej działalności oraz do kontaktu – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

:
default
Loading posts...
link_magnifier
#6E787E
on
fadeInDown
loading
#6E787E
off
..