full
border
#666666
http://asm-poland.com.pl/wp-content/themes/smartbox-installable/
http://asm-poland.com.pl/
#3691ad
style2
Więcej niż agencja badawcza
+48 (24) 355 77 00
ul. Grunwaldzka 5, 99-301 Kutno

Ranking Marek Budowlanych

Budowlana Marka Roku 2018 otwarta!

Z przyjemnością informujemy, że po raz kolejny trwa badanie Rankingu Budowlana Marka Roku.

 

Po raz kolejny pytamy Wykonawców o ich ocenę w zakresie produktów używanych w codziennej pracy. Fachowcy spontanicznie wskazują marki najlepszej jakości, marki o najlepszej relacji ceny do jakości oraz te, które są najczęściej stosowane. Badanie przeprowadzane jest wśród firm wykonawczych z całej Polski na reprezentatywnych próbach określonych dla każdej kategorii produktowej.

 

Zapraszamy do udziału w projekcie, zdobycia prestiżowego Tytułu Budowlanej Marki Roku 2018 oraz raportu zawierającego pozycje marek producentów z danych kategorii produktowych.

 


 


Pozostajemy do dyspozycji w kwestii informacji o Rankingu Budowlana Marka Roku 2018. Beata Tomczak Główny Analityk Rynku tel.: + 48 (24) 355 77 80; kom. 603 765 304 e-mail: b.tomczak@asm-poland.com.pl

Elżbieta Czerniec PR Manager tel. kom. 605 218 999 e-mail: e.czerniec@asm-poland.com.pl

Gala Wręczenia Nagród Budowlana Marka Roku 2015

Laureaci o naszym wspólnym sukcesie

Program Budowlana Marka Roku

 

Badanie Rankingu Budowlana Marka Roku to  corocznie podejmowane przez ASM przedsięwzięcie, którego celem jest wyróżnianie każdego roku najlepszych marek budowlanych obecnych na polskim rynku. Ranking jest bardzo ważnym podsumowaniem efektów działań za dany rok, ponieważ sporządzany jest na podstawie badań marketingowych, czyli opinii i odczuć uczestników rynku budowlanego.

Program Dystrybutor Roku

Potrzeba budowania silnej pozycji marki na rynku sprzedaży materiałów budowlanych to codzienność, z którą zmagają się dystrybutorzy. Po drugiej stronie znajdują się konsumenci stojący przed wyborem marki punktu handlowego: gdzie znajdę najlepszą ofertę? kto najlepiej mi doradzi? kto mnie najlepiej obsłuży? Wychodząc naprzeciw obydwu stronom stworzyliśmy program Dystrybutor Roku wyłaniający najlepszych dystrybutorów materiałów budowlanych. Dla Sprzedawców – by wskazać ich mocne strony. Dla konsumentów – by ułatwić wybór najlepszej, w stosunku do potrzeb, oferty.

Na podstawie Rankingów wyłaniani są zdobywcy tytułu: Budowlana Marka Roku oraz Dystrybutor Roku. Nagrody – statuetki oraz Dyplomy – wręczane są na uroczystej Gali.

Szersze informacje na temat Rankingów oraz minionych i przyszłych edycji Gali Wręczania Nagród znajdują się na stronie: www.rankingmarekbudowlanych.pl

Zapraszamy na stronę!

Videorelacje

ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku to polska firma działająca od 1996 r. w kraju i w Europie. Posiadamy status centrum badawczo-rozwojowego. Działamy w następujących obszarach:
  • marketingowe badania i analizy rynku dla przedsiębiorstw;
  • gotowe raporty rynkowe;
  • badania i projekty na zlecenie instytucji publicznych;
  • nowatorskie projekty międzynarodowe;
  • Branżowe Programy Promocji Ministerstwa Gospodarki;
  • klastry i stowarzyszenia sektorowe;

Tworzymy zespół badawczy, łączący wiedzę z takich dziedzin jak: socjologia, psychologia, ekonomia, zarządzanie i marketing, statystyka, ekonometria.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej działalności oraz do kontaktu – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

:
default
Loading posts...
link_magnifier
#282f33
on
fadeInDown
loading
#282f33
on

Uprzejmie informujemy, że na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu analizowania ruchu na stronach i w Internecie.  W trosce o jakość przetwarzania danych osobowych pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z obowiązującymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszego serwisu internetowego. Ta witryna przechowuje dane niektórych klientów użytkownika. Dane te są wykorzystywane w celu zapewnienia bardziej spersonalizowanych usług i śledzenia miejsca pobytu w naszej witrynie internetowej zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Jeśli zdecydujesz się zrezygnować z przyszłego śledzenia, w Twojej  przeglądarce zostanie ustawiony plik cookie, aby zapamiętać ten wybór przez rok. Zgadzam się, Rezygnuję

1160 ..