full
border
#666666
http://asm-poland.com.pl/wp-content/themes/smartbox-installable/
http://asm-poland.com.pl/
#3691ad
style2
Więcej niż agencja badawcza
+48 (24) 355 77 00
ul. Grunwaldzka 5, 99-301 Kutno

ASM na VI Forum Stolarki Budowlanej

VI ogólnopolskie Forum Stolarki Budowlanej

W dniach 6-7 czerwca 2008 roku w Częstochowie odbyło się VI Ogólnopolskie Forum Stolarki Budowlanej.

Podczas tak ważnego wydarzenia jedną z prelegentek była Sylwia Prośniewska, Dyrektor Działu Projektów Własnych ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.

Organizatorem szóstego już spotkania branży był Związek POLSKIE OKNA I DRZWI. Starannie dobrany program forum, zapewne pomógł prezesom, właścicielom, kadrze zarządzającej firm w wyrobieniu zdania na tematy związane z możliwościami eksportowymi polskich przedsiębiorstw i ich nowoczesnymi sposobami zarządzania, które poruszono podczas spotkania. Forum tradycyjnie podzielone zostało na panele seminaryjne.

Sesja przedpołudniowa dotyczyła możliwości eksportowych polskich przedsiębiorstw, sposobów tworzenia profesjonalnie funkcjonującego działu eksportu, teoretycznej i praktycznej wiedzy na temat rynku francuskiego i brytyjskiego.

W sesji popołudniowej wykładowcy uniwersyteccy, a także renomowane firmy konsultingowe przedstawiały propozycje jak należy tworzyć długofalową strategię przedsiębiorstwa oraz jak współpracować z konkurentami z branży w zdobywaniu nowych rynków.

Szczególnym punktem dnia było wystąpienie przygotowane przez ASM. Pani Sylwia Prośniewska przedstawiła zebranym gościom specjalną ofertę adresowaną do firm branży stolarki budowlanej.

Zaprezentowany został projekt raportu na temat wielkości sprzedaży właśnie stolarki budowlanej. Pani Prośniewska szczegółowo zaprezentowała korzyści płynące z tego przedsięwzięcia jak sposób jego realizacji.

Założeniem badania jest cykliczne zbieranie danych od firm produkujących stolarkę otworową na temat ilości sprzedanych okien i drzwi według ściśle określonych podziałów asortymentowych. Pierwsza fala badania rusza w lipcu br. i obejmie sprzedaż półroczną 2008 roku. W badaniu będą uczestniczyły zarówno firmy zrzeszone w Związku Polskie Okna i Drzwi jak i przedsiębiorstwa nie działające w tym stowarzyszeniu. Gwarancją poufności danych jest końcowe przedstawienie przez ASM danych zagregowanych tzn. nie przedstawiających wyników sprzedaży poszczególnych firm, tylko wielkości ogólnej.

Ważną informacją jest jednak ta, że aby projekt mógł być najbardziej korzystny dla przedsiębiorstw tej branży, konieczne jest zaangażowanie w jego realizację jak największej ilości firm. Dlatego serdecznie zapraszamy firmy związane ze stolarką do współpracy.

- W razie jakichkolwiek pytań w tej sprawie polecamy kontakt z Panią Prośniewską: 024 355 77 60.

Patronat Honorowy nad Forum objął Minister Infrastruktury Pan Cezary Grabarczyk.

ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku to polska firma działająca od 1996 r. w kraju i w Europie. Posiadamy status centrum badawczo-rozwojowego. Działamy w następujących obszarach:
  • marketingowe badania i analizy rynku dla przedsiębiorstw;
  • gotowe raporty rynkowe;
  • badania i projekty na zlecenie instytucji publicznych;
  • nowatorskie projekty międzynarodowe;
  • Branżowe Programy Promocji Ministerstwa Gospodarki;
  • klastry i stowarzyszenia sektorowe;

Tworzymy zespół badawczy, łączący wiedzę z takich dziedzin jak: socjologia, psychologia, ekonomia, zarządzanie i marketing, statystyka, ekonometria.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej działalności oraz do kontaktu – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

:
default
Loading posts...
link_magnifier
#282f33
on
fadeInDown
loading
#282f33
off

Uprzejmie informujemy, że na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu analizowania ruchu na stronach i w Internecie.  W trosce o jakość przetwarzania danych osobowych pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z obowiązującymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszego serwisu internetowego. Ta witryna przechowuje dane niektórych klientów użytkownika. Dane te są wykorzystywane w celu zapewnienia bardziej spersonalizowanych usług i śledzenia miejsca pobytu w naszej witrynie internetowej zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Jeśli zdecydujesz się zrezygnować z przyszłego śledzenia, w Twojej  przeglądarce zostanie ustawiony plik cookie, aby zapamiętać ten wybór przez rok. Zgadzam się, Rezygnuję

1196 ..