full
border
#666666
http://asm-poland.com.pl/wp-content/themes/smartbox-installable/
http://asm-poland.com.pl/
#3691ad
style2

Mapa strony


Więcej niż agencja badawcza
+48 (24) 355 77 00
ul. Grunwaldzka 5, 99-301 Kutno

ASM na warsztatach dla deweloperów

Od projektu badań do projektu pełnej kampanii marketingowej –

ASM na warsztatach dla deweloperów.

W dniach 1 i 2 października 2008 r. w Warszawie zorganizowana została kolejna edycja warsztatów pt. Marketing dla Deweloperów. Organizatorem warsztatów jest firma InforMedia , która zaprosiła przedstawicieli ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. do poprowadzenia pierwszego dnia warsztatów.

Była to nie pierwsza okazja do współpracy obu firm – wielokrotnie specjaliści ASM byli prelegentami na konferencjach organizowanych właśnie przez InforMedia, co świadczy o dużym zaufaniu do jakości naszych wystąpień i rzetelności przedstawianych informacji.

Pierwszy dzień warsztatów poświęcony został temu w jaki sposób wykorzystać badania przy tworzeniu kampanii marketingowej firm deweloperskich. Omówione zostały zagadnienia związane z uświadomieniem potrzeb realizacji takich badań, podkreślono jakie korzyści płyną ze zdobywania wiedzy rynkowej poprzez współpracę z agencjami badawczymi, jakie są inne źródła informacji. Przedstawiony został również przykład badań satysfakcji, które stanowić mogą swego rodzaju feedback dla deweloperów na temat zrealizowanej inwestycji i opinii na jej temat samych konsumentów.
Warsztaty zakończyły się dyskusją samych uczestników z prowadzącymi, która ukazała w jakim kierunku powinny iść kolejne tego typu spotkania, jakiej wiedzy wciąż potrzebują przedsiębiorcy branży, aby mogli udoskonalać działania marketingowe swoich firm – co wydaje się szczególnie ważne w obliczu zaistniałej sytuacji na rynku deweloperskim.

 

ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku to polska firma działająca od 1996 r. w kraju i w Europie. Posiadamy status centrum badawczo-rozwojowego. Działamy w następujących obszarach:
  • marketingowe badania i analizy rynku dla przedsiębiorstw;
  • gotowe raporty rynkowe;
  • badania i projekty na zlecenie instytucji publicznych;
  • nowatorskie projekty międzynarodowe;
  • Branżowe Programy Promocji Ministerstwa Gospodarki;
  • klastry i stowarzyszenia sektorowe;

Tworzymy zespół badawczy, łączący wiedzę z takich dziedzin jak: socjologia, psychologia, ekonomia, zarządzanie i marketing, statystyka, ekonometria.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej działalności oraz do kontaktu – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

:
default
Loading posts...
link_magnifier
#6E787E
on
fadeInDown
loading
#6E787E
off
..