full
border
#666666
http://asm-poland.com.pl/wp-content/themes/smartbox-installable/
http://asm-poland.com.pl/
#3691ad
style2
Więcej niż agencja badawcza
+48 (24) 355 77 00
ul. Grunwaldzka 5, 99-301 Kutno

Kongres Budownictwa 2008

Rocznicowe posiedzenie Stałego Przedstawicielstwa

Kongresu Budownictwa

 

12 lutego 2008 r. odbyło się w Warszawie uroczyste, rocznicowe posiedzenie Stałego Przedstawicielstwa Kongresu Budownictwa skupiającego 23 pozarządowe organizacje budownictwa. Honorowymi gośćmi obrad byli panowie Stanisław Kukuryku nazywany „ministrem sukcesu mieszkaniowego” i KT Teoplitz potomek organizatora pierwszego Kongresu Budownictwa w 1937 roku.

W spotkaniu uczestniczyło około 100 osób – szefowie największych organizacji, wybitni eksperci, posłowie i senatorowie, przedstawiciele rządu, dziennikarze i zaproszeni goście. W tym szanownym gronie nie zabrakło Dyrektor generalnej ASM – Pani Małgorzaty Walczak, a także założycielki i właścicielki firmy ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku – Pani Elżbiety J. Syrdy.

Przed obradami zaprezentowano film z Kongresu w 2002 roku.

Uczestnicy otrzymali obszerne wydawnictwo zawierające referaty i ekspertyzy. Obrady otworzyło wystąpienie Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Infrastruktury Pana Olgierda Dziekońskiego. Następnie głos zabrał Wiceprzewodniczący Sejmowej Komisji Infrastruktury Janusz Piechociński.

Niezwykle ciekawe referaty wygłosili: Kazimierz Kirejczyk, Leszek Rafalski, Adam Kowalewski i Sławomir Najnigier ( teksty referatów publikujemy na naszej stronie internetowej ).

Przewodniczący obradom Roman Nowicki poinformował o przyjęciu w ostatnich miesiącach, do grona współpracujących organizacji Polskiego Towarzystwa Mieszkaniowego, Stowarzyszenia Obywatelskich Inicjatyw i HABITAT Polska. W dyskusji głos między innymi zabrali: b. minister Andrzej Bratkowski, Prezes Tytus Misiak z Krakowa i poseł Michał Wojtkiewicz. Prezydium obrad oficjalnie przekazało na ręce Posła Janusza Piechocińskiego kompletny projekt ustawy o kasach budowlanych.

Na zakończenie, szefowie współpracujących organizacji i wybitni eksperci otrzymali dyplomy uznania za pomoc w organizacji Kongresu Budownictwa w 2002 roku i za ekspertyzy i opinie dotyczące budownictwa inwestycyjnego, ładu przestrzennego, architektury i budownictwa mieszkaniowego.

Więcej o spotkaniu: www.kongresbudownictwa.pl

Pani Elżbieta J. Syrda odbiera DYPLOM UZNANIA

ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku to polska firma działająca od 1996 r. w kraju i w Europie. Posiadamy status centrum badawczo-rozwojowego. Działamy w następujących obszarach:
  • marketingowe badania i analizy rynku dla przedsiębiorstw;
  • gotowe raporty rynkowe;
  • badania i projekty na zlecenie instytucji publicznych;
  • nowatorskie projekty międzynarodowe;
  • Branżowe Programy Promocji Ministerstwa Gospodarki;
  • klastry i stowarzyszenia sektorowe;

Tworzymy zespół badawczy, łączący wiedzę z takich dziedzin jak: socjologia, psychologia, ekonomia, zarządzanie i marketing, statystyka, ekonometria.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej działalności oraz do kontaktu – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

:
default
Loading posts...
link_magnifier
#282f33
on
fadeInDown
loading
#282f33
off

Uprzejmie informujemy, że na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu analizowania ruchu na stronach i w Internecie.  W trosce o jakość przetwarzania danych osobowych pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z obowiązującymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszego serwisu internetowego. Ta witryna przechowuje dane niektórych klientów użytkownika. Dane te są wykorzystywane w celu zapewnienia bardziej spersonalizowanych usług i śledzenia miejsca pobytu w naszej witrynie internetowej zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Jeśli zdecydujesz się zrezygnować z przyszłego śledzenia, w Twojej  przeglądarce zostanie ustawiony plik cookie, aby zapamiętać ten wybór przez rok. Zgadzam się, Rezygnuję

1174 ..