16
sty

Serdecznie zapraszamy do rejestracji w kursie internetowym ATY MOOC dla przedsiębiorców, managerów i pracowników szeroko pojętej branży turystycznej – zwłaszcza hoteli, restauracji i muzeów!

LOGO_ATY
Celem kursu jest zwiększenie wiedzy i umiejętności w zakresie odpowiedniego dostosowania i prezentowania oferty dla osób niepełnosprawnych, które stanowią obiecującą i wciąż rosnącą grupę klientów z Polski i zagranicy.

Uczestnictwo w kursie jest całkowicie darmowe. Kurs będzie aktywny od 17 stycznia.

Zapraszamy do rejestracji pod adresem: http://www.apptouryou.eu/mooc/login/signup.php

Kurs składa się z czterech modułów – na każdy z nich przeznaczone będą 2 tygodnie. Będą mogli Państwo odbywać szkolenie w dowolnej dla siebie porze i z wybranej przez siebie tematyki. Wystarczy od 4 do 6 godzin tygodniowo, choć nie trzeba przechodzić kursu w całości. Po odbyciu szkolenia przewidziany jest dobrowolny test. Osoby, które go zaliczą, otrzymają certyfikat uczestnictwa w ATY MOOC.

Właściciele obiektów będą też mogli darmowo zarejestrować swoje placówki w Europejskim Katalogu Dostępnej Turystyki PANTOU. Podczas kursu zetkną się Państwo z członkami HOTREC, europejskiej organizacji zrzeszającej hotele, restauracje i kawiarnie oraz z doświadczonymi menedżerami turystycznymi, którzy zapewnią Państwu wsparcie w Internecie. Zapewniamy również możliwość wymiany opinii i doświadczeń z uczestnikami kursu z całej Europy i nie tylko. Więcej informacji: http://www.apptouryou.eu/index.php/mooc.

Będziemy wdzięczni za podzielenie przez Państwa informacją o kursie z osobami, które mogłyby z niego skorzystać.

Popyt na turystykę bez barier stale rośnie.

Przygotuj się i zdobądź wiedzę o nowych i obiecujących możliwościach!

Szkolenie zostało przygotowane w ramach międzynarodowego projektu APP TOUR YOU (http://www.apptouryou.eu/), finansowanego z programu Erasmus+ . Polskim partnerem projektu jest instytut badawczy ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku. W ramach projektu współpracujemy m.in. z PTTK, która objęła patronatem naszą listopadową konferencję.

Zachęcamy też do odwiedzenia naszych kanałów informacyjnych:

https://www.facebook.com/groups/443482555856530/,

https://twitter.com/apptouryou, https://www.youtube.com/channel/UCAkHjRuDpNVDA2wJoCUZyQg.