13
kwi

Przedstawimy wyniki badań i analiz dla branży stolarki okiennej i drzwiowej

KSPVI

VI Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się w dniach 21-22 maja 2015 r. w Ożarowie Mazowieckim. Jako lider badań i analiz branżowych oraz Partner Główny Kongresu w pierwszym dniu wystąpimy z interaktywną prezentacją “Polskie budownictwo u progu nowej perspektywy budżetowej UE a potencjał rozwojowy stolarki budowlanej”.

 

Więcej informacji o Kongresie

 

W maju bieżącego roku na zlecenie Związku Polskie Okna i Drzwi wydamy kolejną edycję raportów „Rynek stolarki okiennej w Polsce 2015” i „Rynek stolarki drzwiowej w Polsce 2015” – jedynych tak kompleksowych i unikatowych na rynku opracowań dotyczących stolarki otworowej w Polsce.

 

Badanie realizowane na grupie wykonawców jest aktualnie w toku, a raporty dystrybuowane będą bezpłatnie wśród członków POiD podczas tegorocznej edycji Kongresu Stolarki Polskiej. 

 

Celem raportów jest dokonanie całościowej analizy rynku stolarki począwszy od wielkości produkcji, eksportu poprzez strukturę stosowanych drzwi i okien przez fachowców w 2014 roku. Odbiorcy raportu uzyskają kompleksową informację dotyczącą m.in. wielkości i struktury geograficznej eksportu stolarki otworowej, najczęściej stosowanych i polecanych marek, stopnia wpływu wykonawcy na decyzję zakupową klienta finalnego, struktury prac montażowych wg typów budownictwa mieszkaniowego (jednorodzinne, wielorodzinne), rodzaju montowanych drzwi i okien wg typu budownictwa mieszkaniowego i charakteru inwestycji (nowe, remontowane).

Zapraszamy do udziału w Kongresie i zapoznania się z najnowszymi wynikami badań i analiz branżowych.